• bilgi@sunarsuaritma.com

  • Cumhuriyet Mah. 1. Ateş Sokak No:17/2 UŞAK

Sunar Su ArıtmaHundai ve Okcel Yetkili Bayii

Sunar SU Arıtma su arıtma sektöründe faaliyet göstermektedir. Su arıtma sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilmek yaşam alanlarındaki su arıtma ihtiyacına ” Sunar Su Arıtma ” kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız geçen zaman içinde değişik sektörlerde çalışan firma şahıs kurum kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermiştir.

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak su arıtma sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Kalitesi ile müşterilerimizi, verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .